на Контактирајте не - MORN Technology CO., Ltd.

Контактирајте не

Jinan MORN Technology CO., Ltd.

Адреса

13F, зграда 5, замок Чишенг, улица Ксинлуо,

Зона на висока технологија, Џинан, Кина, 250101

Е-пошта

 ella@mornlaser.com

export05@mornlaser.com

Телефон

+86-18660129581

Тел: (+86) 531-88692337

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота: од 10 до 14 часот

Недела: Затворено

Сервис

Услуги на Узбекистан:
Контакти: Умид
Email: Umidbeka@mail.ru; uzthumid@mail.ru
Телефон: +998911081801;+998888388887

Тимовите на МОРН ЛАСЕР секогаш стојат зад сите клиенти и производи.Ќе дадеме брзи одговори во рок од 24 часа по добивањето на вашите консултации и прашања.


WhatsApp онлајн разговор!
WhatsApp онлајн разговор!