Produktet

Sistemet lazer me fibra MORN janë të afta të përpunojnë lloje të ndryshme metali dhe luajnë një rol thelbësor në aktivitetet industriale dhe tregtare.Ato përdoren gjerësisht në

përpunimi i fletëve, elektronika, pajisjet elektrike, pjesët e metrosë, pjesët e automjeteve, makineritë harduerike, komponentët preciz, pajisjet metalurgjike, ashensori,

dhurata dhe vepra artizanale, zbukurime, reklama dhe pajisje mjekësore...

 • Makinë saldimi me lazer me fibra dore

  Makinë saldimi me lazer me fibra dore

  Makina saldimi me lazer me fibra dore MORN, është një mjet saldimi i vazhdueshëm i tipit të ri me fuqi të lartë dhe të nivelit të lartë që bashkon një rreze lazer me energji të lartë në një fibër optike, e bashkon atë në dritë paralele përmes një thjerrëze ngjitëse pas transmetimit në distanca të gjata, dhe pastaj fokusohet në pjesën e punës për saldim.
  Shiko më shumë...
 • Makinë prerëse me lazer me fibra

  Makinë prerëse me lazer me fibra

  Makina jonë e prerjes me lazer me fibra është e përshtatshme për prerjen e çelikut të karbonit, çelikut inox, çelikut të aliazhuar, çelikut pranveror, titani, alumini, bakri, bronzi, hekuri i galvanizuar, etj., Dhe është përdorur gjerësisht në përpunimin e fabrikimit të fletëve metalike, mobiljeve prej çeliku , tuba zjarri, automobila, pajisje fitnesi, makineri bujqësore dhe pyjore, makineri ushqimore, reklama, kabinete elektrike, ashensorë dhe industri të tjera.
  Shiko më shumë...
 • Makinë automatike saldimi me lazer

  Makinë automatike saldimi me lazer

  MORN Makina automatike e saldimit me lazer, ose sistemi i automatizuar i saldimit me lazer, është një pajisje saldimi automatike e kontrolluar nga kompjuteri me katër boshte me transmetim me fibra, e lehtë për t'u përdorur, kursen kohë dhe përpjekje.Salduesit e automatizuar me lazer reduktojnë nevojën për të punësuar specialistë për të punuar në dyshemenë e fabrikës.Makina është mjaft e lehtë për t'u përdorur nga çdo punonjës i disponueshëm për shkak të cilësimeve të paracaktuara.
  Shiko më shumë...
 • Makinë pastrimi me lazer me fibra

  Makinë pastrimi me lazer me fibra

  Pajisja e pastrimit me lazer MORN ju mundëson të hiqni qafe pa mundim ndryshkun më të fortë, pluhurin, oksidet, vajin dhe ndotjet e tjera, si dhe bojën, veshjen nga metali, plastika, qeramika, qelqi, guri ose betoni.Me avantazhin e rregullimit manual të fokusit, riparimi në vend ose pastrimi i saldimit të pjesës së brendshme të enëve të mëdha nuk është më problem.
  Shiko më shumë...
 • Makinë për shënjimin e laserit me fibra

  Makinë për shënjimin e laserit me fibra

  Makina e shënjimit me lazer me fibra MORN Desktop është një makinë profesionale për shënjimin metalik dhe jometal.I përshtatet më së miri shënjimit të pjesës së punës me madhësi të vogël dhe të lehtë për t'u lëvizur me logon, ikonën, kodin QR, kodin bar, numrin e rrjedhës së rregullt dhe të parregullt, etj. Me gjeneratorin e avancuar lazer me fibër të ngurtë të gjeneratës së tretë, galvanometër me cilësi të lartë, lente fushore , dhe PC dhe softuer industrial, ai përmban fuqi dalëse të qëndrueshme, shpejtësi të shpejtë shënjimi, efekt shënjimi të shkëlqyeshëm, efikasitet të lartë dhe pa mirëmbajtje.
  Shiko më shumë...
 • Makinë prerëse me lazer me fibra precize

  Makinë prerëse me lazer me fibra precize

  I përshtatshëm për përpunim dhe prerje precize.Saktësia e pozicionimit mund të arrijë +/- 0,01 mm Përdoren të gjitha prizat e aviacionit, duke eliminuar instalimin e lodhshëm të instalimeve elektrike, me të vërtetë lidhni dhe luani Përshtatje speciale të veglave për të përmbushur çdo fiksim të pllakës së hollë dhe për të shmangur deformimin.
  Shiko më shumë...

FAQS

 • Çfarë duhet të dini për makinat prerëse me lazer me fibra?

  Teknologjia e lazerit me fibra është bërë një yll i ri në industrinë e lazerit dhe një lider në zhvillim në fushën e prerjes së fletëve metalike.Investimet dhe kërkimet e vazhdueshme kanë kontribuar në zhvillimin e begatë të teknologjisë së lazerit me fibra dhe ka marrë një potencial të gjerë...
 • 5 gjërat që duhet të dini përpara se të blini një makinë prerëse me lazer me fibra

  Blerja e një makinerie prerëse me lazer me fibra nuk është kurrë një gjë e thjeshtë, pavarësisht nëse e blini atë nga furnitorët vendas apo nga furnizuesit jashtë shtetit, sepse ka të bëjë me kthimin që do të arrijë investimi juaj dhe përfitimet që do të marrë biznesi juaj.Përpara se të blini...

Shembull Foto Galerie

Çfarë mund të krijoni me një laser MORN?Eksploroni Sample Club-in tonë me shkarkimet e skedarëve lazer DIY që mund të krijoni në makinën tuaj lazer MORN.Zbuloni se çfarë mund të bëni me një MORN në faqen tonë të internetit më të njohur!

Shërbimi i Para-Shitjes

Ofrohen konsultime falas dhe analiza të tregut me lazer për t'ju ndihmuar të filloni biznesin me lazer dhe të merrni kthime me makineritë lazer me cilësi të lartë dhe ekonomike MORN.

LAJME

 • PLAKA KRYESORE DHE SOFTUER PËR MAKINËN E LAZERIT CO2

  Si një lloj i ri i metodës inteligjente të përpunimit, prerja me lazer është bërë një nga metodat më të përdorura të përpunimit në fushën e përpunimit të materialeve pas rritjes në shkallë të gjerë në dhjetë vitet e fundit.Krahasuar me metodat tradicionale të prerjes, prerja me lazer mund të fitojë.Përveç efikasitetit të lartë...
 • GEZUAR FESTIVALIN E MES VJESHES

  Çdo vit në ditën e pesëmbëdhjetë të muajit të tetë hënor, është festivali tradicional i mesit të vjeshtës në Kinë dhe festivali i dytë më i madh tradicional në vendin tim pas Festivalit të Pranverës.Dita e pesëmbëdhjetë e muajit të tetë është në mes të vjeshtës, kështu që quhet Festi i mesit të vjeshtës...

Pas sherbimit te shitjes

Trajnimi falas për funksionimin dhe mirëmbajtjen ofrohet në fabrikën tonë të prodhimit të lazerit me fibra për të ndihmuar funksionimin tuaj.Inxhinierët dhe teknikët tanë do të ofrojnë udhëzues profesional për çdo përdorues.
WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!