Makinë pastrimi me lazer MT-CL50

IMG_0327
  • Rasti i ri 1
  • rast i ri 2
  • IMG_0327

Përshkrim i shkurtër:

1. Pastrimi pa kontakt nuk do të dëmtojë nënshtresën e pjesës;
2. Pastrim preciz për pozicionim të saktë dhe përzgjedhje të saktë të madhësisë;
3. Pa asnjë ndotje kimike, procesi i pastrimit të gjelbër;
4. Funksionimi i thjeshtë, pastrimi i automatizuar mund të bëhet me kokë lazer me dorë ose me një robot;
5. Efikasitet i lartë pastrimi, duke kursyer kohë;
6. Sistemi i pastrimit me lazer është i qëndrueshëm, pothuajse nuk ka mirëmbajtje.


Parametrat

Shembuj të fotografive

Video

Kërkesat

Karakteristikat:

Pajisjet e pastrimit me lazer MORN janë një gjeneratë e re e produkteve të teknologjisë së lartë për pastrimin e sipërfaqeve.Është shumë e lehtë për t'u instaluar, manipuluar dhe arritur automatikisht.Funksionim i lehtë, ju vetëm ndizni energjinë dhe hapni pajisjen, makina do të pastrohet pa reagentë kimikë, pa media, pa pluhur dhe pa ujë.Me avantazhin e rregullimit manual të fokusit, përshtatni pastrimin e sipërfaqes së lakuar, pastërtinë e mirë të sipërfaqes etj.Makina e pastrimit me lazer mund të pastrojë rrëshirën e sipërfaqes së lëndës, njollat ​​e vajit, njollat, papastërtitë, ndryshkun, veshjen, veshjen, bojën, etj.

Parametrat:

Model MT-CL50
Fuqia lazer 50 w
Pesha e pastrimit të kokës 2 kg
Gjatësia e fibrave 5 m (10 metra mund të personalizohen)
Gjerësia e skanimit 10-80 mm (120 mm është opsionale)
Diametri i pikës së fokusit 0.08 mm
Gjatësia e valës qendrore 1064 nm
Gjatësia fokale 160 mm
Gama e rregullimit të fuqisë 10% - 100% (gradient i rregullueshëm)
Fokusimi automatik po
Lëviz rrugën Shtytje me dorë
Temperatura e punës 0℃ ~ 40 ℃
Lagështia e ambientit të punës ≤80%
Vendosni mjedisin E sheshtë, pa dridhje, pa ndikim

Pastrimi me laser-1 pastrim me lazer-2

WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!