Na kontaktoni - MORN Technology CO., Ltd.

Na kontaktoni

Jinan MORN Technology CO., Ltd.

Adresë

13F, Ndërtesa 5, Rezidenca Qisheng, Rruga Xinluo,

Zona e teknologjisë së lartë, Jinan, Kinë, 250101

E-mail

 ella@mornlaser.com

export05@mornlaser.com

Telefoni

+86-18660129581

Tel: (+86) 531-88692337

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë: 10 e mëngjesit deri në 2 pasdite

E diel: Mbyllur

Shërbimi

Shërbimet e Uzbekistanit:
Kontaktet: Umid
Email: Umidbeka@mail.ru; uzthumid@mail.ru
Telefon: +998911081801;+998888388887

Ekipet e MORN LASER qëndrojnë gjithmonë pas të gjithë klientëve dhe produkteve.Ne do të japim përgjigje të shpejta brenda 24 orëve pas marrjes së konsultimeve dhe pyetjeve tuaja.


WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!